LDC | Copy Expert

Sākumlapa

Druka

Druka

 

CopyExpert piedāvā pakalpojumu - druka. Druka ir viens no populārākajiem pakalpojumiem kopēšanas centru ārpakalpojumos. Druka tiek veikta uz augstas kvalitātes drukas iekārtām. Drukas iekārtas nodrošina gan lāzera gan tintes, gan iespied drukas darbus. CopyExpert kopēšanas centri Rīgā ātri un kvalitatīvi veic drukas darbus savās drukas darbnīcās.


Veicam sekojošus drukas darbus:

  • izdrukas pakalpojumi, izdrukas darbi, brošūru druka, bukletu druka, instrukciju druka, pastkartiņu druka, prezentāciju druka, flaijeru druka, druka, druka uz papīra, druka uz bieza papīra, druka uz klienta līdzi paņemta papīra, foto druka, foto izdrukas, izdrukas pakalpojumi, drukas darbi, druka uz lielfromāta loksnēm, rasējumu druka, tehnisko dokumentāciju druka, diplomdarbu druka, bakalaura darbu druka, druka uz aploksnēm, apsveikumu kartiņu druka, kāzu ielūgumu druka, druka uz kanvas, druka uz kanvas auduma, uzlīmju druka, druka uz auduma, krāsaina druka, melnbalta druka un visu citu veidu druka un drukāšanas pakalpojumi.
druka

 

Drukas darbus veicam uz augstas kvalitātes drukas ierīcēm. Drukājam uz parastā, kā arī biezā papīra. Druka tiek veikta ātri un operatīvi - drukas darbus variet pasūtīt klātienē, vai arī caur epastu blaumanis@ldc.lv vai arī citiem kontaktiem, kas norādīti mājas lapā. Gaidīsim Jūs CopyExpert drukas darbnīcās. 


 

Studentiem 30% atlaide visu veidu drukas darbiem!

  

       

Digitālā druka

Instrukciju druka

Bukleti druka, bukletu druka, flaijeru druka, flaijeri.

brošūru druka, brošūras, bigošana, locīšana.

Plakātu druka, plakāti. pastkartiņu druka, pastkaršu druka, kartiņu druka, bigošana. Prezentāciju druka, prezentācijas, prezentāciju iesiešana. Pārdošanas materiālu druka, katalogu druka.

 

 

 

 

 Latvijas Datoru centrs
Kr. Barona iela 23, Rīga, LV-1011

Tālrunis: 67365390   E-pasts: blaumanis@ldc.lv